Het is belangrijk dat we onze stem laten horen
Dit is dan echt de laatste column die ik zal schrijven als voorzitter van de IVW. Verderop in dit blad staat het artikel naar aanleiding van het leuke afscheidsinterview dat ik had met Hans Peijs. Dus hier geen terugblikken of andere herinneringen.
Het was een boeiende, leuke en leerzame periode en ik denk dat we met het bestuur zeker wat bereikt hebben in de afgelopen jaren. Het lidmaatschap van de IVW brengt meer dan menigeen denkt, zeker wat betreft belangenbehartiging en gezelligheid !
Nu de integratie met Amsterdam voor de deur staat, is het belangrijk dat wij als IVW onze stem laten horen. Wij zijn al opgenomen in het GBA (Georganiseerd Bedrijfsleven Amsterdam) en worden gezien als een grote en goed georganiseerde vereniging. Laten we dit zo houden en zorgen dat meer bedrijven lid worden, de IVW zijn wij allemaal!
Bedankt alle mensen en bedrijven die ik de afgelopen jaren heb leren kennen, bedankt gemeente Weesp voor de samenwerking en bedankt bestuursleden waarmee ik het bestuur heb mogen vormen in de afgelopen jaren!
Ik hoop iedereen te kunnen begroeten op de ALV in september!
Reinier Mommaal,
voorzitter IVW